Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/04/2017

Εσωτερικός Λογιστής

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας, μια από τις ηγετικές εταιρείες στο χώρο της παραγωγής και της διάθεσης φυσικών καλλυντικών προϊόντων, αναζητά: Εσωτερικό Λογιστή.

Βασικά Καθήκοντα Υποψηφίου
• Διαχειρίζεται ολοκληρωμένα όλα τα θέματα του λογιστηρίου.
• Διασφαλίζει τη σύννομη λειτουργία και την τήρηση των υποχρεώσεων της επιχείρησης έναντι των φορολογικών και λοιπών κρατικών αρχών.
• Εφαρμόζει τις διαδικασίες του Οικονομικού Τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής σχολής με κατεύθυνση Λογιστικής
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 ετών σε αντίστοιχη θέση
• Πολύ καλή γνώση τήρησης Γ’ Κατηγορίας Βιβλίων
• Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία σε άριστα οργανωμένο περιβάλλον ERP. Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση του SoftOne.
• Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση και χειρισμός εφαρμογών MS Office
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
• Δυναμική προσωπικότητα με άριστη επικοινωνιακή και οργανωτική ικανότητα
• Ακρίβεια και προσοχή στην λεπτομέρεια
• Οργάνωση αιτημάτων και ορθή διαχείριση χρόνου/Deadlines

Παροχές

• Ευκαιρίες και προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
• Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής επαγγελματική εκπαίδευση