Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Υπεύθυνος συνεργείου καθαρισμού συστημάτων αερισμού κ.ά.

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται Υπεύθυνος συνεργείου καθαρισμού αεραγωγών από τεχνική εταιρεία με έδρα στον Πειραιά.

Αρμοδιότητες:

  • Φροντίδα για την ομαλή λειτουργία των πόστων
  • Εξασφάλιση ότι υπάρχει συντονισμός στο προσωπικό
  • Ευγενική επικοινωνία με τους πελάτες
  • Διαχείριση και επίλυση έκτακτων ζητημάτων
  • Αρμόδιος για τα αναλώσιμα
  • Τακτικά meetings με το προσωπικό για την επίλυση προβλημάτων ή δυσλειτουργιών
  • Αξιολόγηση απόδοσης του προσωπικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη χρήση Η/Υ και υπολογιστικά προγράμματα(Word, Excel)
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης προσωπικού
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Φιλική προσωπικότητα και διάθεση
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Τουλάχιστον 3ετής εμπειρία

Παροχές

  • Υψηλές αποδοχές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.