Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/04/2024

Μηχανολόγος Μηχανικός για τις εγκαταστάσεις της CaO HELLAS στη B ΒΙΠΕ ΒΟΛΟΥ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός για τις εγκαταστάσεις της CaO HELLAS στη B ΒΙΠΕ ΒΟΛΟΥ

Καθήκοντα:

• Υπεύθυνος Συντήρησης (προληπτικής και αποκατάστασης Βλαβών)
• Υπεύθυνος της επί τόπου υλοποίησης αναβαθμίσεων του εξοπλισμού
• Προσδιορισμός προδιαγραφών και παραγγελία εξαρτημάτων σε συνεργασία με τους Συντηρητές
• Οργάνωση Αποθήκης
• Παρακολούθηση της παραγωγικής διαδικασίας και σύνταξη αναφορών
• Υπεύθυνος επικοινωνίας του Εργοστασίου με τη διοίκηση, υπηρεσίες, εξωτερικούς συνεργάτες.

Απαραίτητα Προσόντα

• Μηχανολόγος Μηχανικός ΤΕΙ ή ΑΕΙ
• Γνώσεις Αγγλικών & MS office
• Εμπειρία σε διαχείριση προσωπικού
• Γνώση AutoCad και Βιομηχανικού Σχεδιασμού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

Αμοιβή αναλόγως προσόντων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.