Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/3/2024

Καμαριέρα - Καθαρίστρια

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΒΟΛΙΜΕΣ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Ζητείται Καμαριέρα - Καθαρίστρια για καθαρισμό των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων για την καλοκαιρινή σεζόν 2024 και με δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας από επιχείρηση ενοικιαζόμενων δωματίων στην Ζάκυνθο.

Αρμοδιότητες:

  • Καθαρισμός Δωματίων και Κοινόχρηστων χώρων
  • Έλεγχος για προβλήματα/ζημιές
  • Οργάνωση των χώρων αποθήκευσης λευκών ειδών
  • Προετοιμασία και οργάνωση εξοπλισμού και υλικών καθαριότητας για τις καθημερινές εργασίες

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6946073323, 6997047505.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε: Αντίστοιχη θέση καμαριέρας ή σε επάγγελμα καθαρισμού
  • Βασική γνώση Αγγλικών (επίπεδο βασικής συνεννόησης)
  • Άδεια παραμονής και εργασίας με ισχύ για τουλάχιστον 6μήνες (για αλλοδαπές)
  • Ευγένεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Αμοιβή 1.000-1.200€ / μήνα (αναλόγως προϋπηρεσίας)
  • Άριστες συνθήκες διαμονής: Διαμονή, πολύ κοντά στη θάλασσα
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας και συνεργασίας
  • Διατροφή