Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/02/2023

Brand Activator / Πωλητής σε φαρμακεία

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο κλάδο των συμπληρωμάτων διατροφής στο χώρο του φαρμακείου, επιθυμεί να προσλάβει με έδρα την ΑθήναBrand Activator / Πωλητή σε φαρμακεία.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία και ενημέρωση πελατών σχετικά με το προϊόν στα φαρμακεία
  • Καθημερινό reporting σχετικά με τα αποτελέσματα των ενεργειών
  • Επίτευξη των στόχων πωλήσεων
  • Άμεση λύση τυχόν θεμάτων που μπορεί να προκύψουν σε καταναλωτές και αντικαταστάσεις προϊόντων όπου χρειάζεται

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία στο χώρο του φαρμακείου ή στον χώρο των πωλήσεων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προγραμματισμός και οργάνωση
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης