Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΚΡΩΤΗΡΙ | ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Just Grow Hospitality είναι μια εταιρεία διαχείρισης πωλήσεων και marketing στον χώρο των ξενοδοχείων, που εστιάζει ειδικά σε μικρά και μεσαία καταλύματα. Η Just Grow Hospitality δεσμεύεται να προσφέρει ολοκληρωμένες και οικονομικά αποδοτικές λύσεις πωλήσεων, marketing και διαχείρισης κρατήσεων στα καταλύματα, με στόχο την αύξηση των πωλήσεων και των εσόδων τους.

Βασικά Καθήκοντα:
  • Καθαριότητα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων.
  • Καθαρισμός και συντήρηση των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων
  • Αλλαγή σεντονιών και πετσετών
  • Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης στους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία.
  • Γνώση και σεβασμός σε κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών

Παροχές

  • Αρκετά ανταγωνιστικό πακέτων αποδοχών.
  • Διαμονή & Διατροφή.
  • Στολή εργασίας.
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας.