Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
2/5/2024

Παρκαδόροι

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η P.S.G. (Parking Specialists Group), η μεγαλύτερη εταιρεία στην ελληνική αγορά στον τομέα της Οργάνωσης Χώρων Στάθμευσης και της Παροχής Υπηρεσιών Παρκαδόρων, ζητά να προσλάβει παρκαδόρους valet για την εξυπηρέτηση εταιρικών και κοινωνικών εκδηλώσεων στις περιοχές των βορείων προαστίων, της Γλυφάδας και του κέντρου.

Αρμοδιότητες:

• Παραλαβή αυτοκινήτων και στάθμευση σύμφωνα με τις οδηγίες του υπεύθυνου.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απολυτήριο λυκείου
• Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους θα εκτιμηθεί
• Προσαρμοστικότητα και ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει επίσης ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα, συνέπεια, επαγγελματισμό και διάθεση για εργασία με προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Παροχές

• Σταθερό ημερομίσθιο
• Άριστο περιβάλλον εργασίας

*Απαραίτητη η αποστολή βιογραφικού κατά προτίμηση με φωτογραφία του υποψηφίου.

Άμεση πρόσληψη.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 9595377, κύριος Τούντας Κίμων. Ώρες επικοινωνίας: 10:00 – 16:00.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.