Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/04/2024

Ιατρικός Επισκέπτης Καρδιολογικού Τομέα

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H φαρμακοβιομηχανία VIOFAR ΕΠΕ ενδιαφέρεται να προσλάβει Ιατρικούς Επισκέπτες με εμπειρία σε ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ σε όλη την επικράτεια.

Κύριες Αρμοδιότητες
  • Ανάπτυξη του μεριδίου της εταιρίας στην περιοχή ευθύνης
  • Ανάπτυξη και διατήρηση πολύ καλών σχέσεων με γιατρούς και φαρμακοποιούς
  • Άριστη εφαρμογή της στρατηγικής της εταιρείας
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και προτάσεις για βελτιώσεις ή/και λύσεις σε προβλήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης κατά προτίμηση σε Marketing/Management ή Διοίκηση Επιχειρήσεων.
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Υψηλό επίπεδο γνώσης της Αγγλικής γλώσσας.
  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε ιατρική ενημέρωση καρδιολογικών φαρμακευτικών και ιατροτεχνολογικών προϊόντων
  • Δυνατότητα ταξιδίων εκτός έδρας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν συνοδευτική επιστολή και βιογραφικό σημείωμα, με αναφορά στα προϊόντα που έχουν εμπειρία.