Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο/Η Υπεύθυνος του Customer Service είναι το πρώτο σημείο επαφής για την εταιρεία μας.

Τα βασικά καθήκοντα  περιλαμβάνουν:

  • Την υποστήριξη του πελατολογίου της εταιρείας μας διασφαλίζοντας την ομαλή της λειτουργία
  • Την δημιουργία επικοινωνιακών σχέσεων με την τοπική αγορά
  • Την διατήρηση της σωστής εικόνας
  • Την συνεχή βελτίωση των σχέσεων της εταιρίας με υπάρχοντες ή δυνητικούς πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες είναι απαραίτητες
  • Καλές δεξιότητες διαχείρισης χρόνου
  • Θετική/Ευχάριστη διάθεση
  • Εμπειρία σε παρεμφερή θέση εργασίας θα ληφθεί υπόψιν

Παροχές

  • Πλήρως στοχευμένη και πλήρης εκπαίδευση
  • Προοπτική για περαιτέρω εξέλιξη
  • Φιλικό, σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Full / Part απασχόληση