Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/4/2024

Υπάλληλος γραφείου - εξυπηρέτησης πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία Βιοδυναμική που ειδικεύεται στην παροχή υπηρεσιών pest control ζητά υπάλληλο γραφείου και εξυπηρέτησης πελατών για το κατάστημα της στις Σέρρες.

Περιγραφή:
Η θέση εργασίας αφορά την ομαλή καθημερινή λειτουργία του γραφείου και την άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών.

Αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στην διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου
  • Οργάνωση προγράμματος εργασιών και εγγράφων
  • Αρχειοθέτηση
  • Ενημέρωση της βάσης δεδομένων
  • Έκδοση πιστοποιητικών εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ψηφιακές δεξιότητες σε εφαρμογές Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Επικοινωνιακές & Οργανωτικές Δεξιότητες
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Καλή Γνώση αγγλικών
  • Υψηλό προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Πολύ καλή επικοινωνία, υπευθυνότητα και προσαρμοστικότητα
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας
  • Εξοικείωση με συστήματα ERP και πρακτικές CRM (επιθυμητά)
  • Πτυχίο ΤΕΙ, ΑΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικών, Γεωπονικών Σπουδών ή συναφές (επιθυμητά)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Καλό και σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Αμοιβές αναλόγως εμπειρίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.