Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/2/2023

Συντηρητής/Ηλεκτρολόγος-Θεσσαλονίκη

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Αγαπάς τον τουρισμό και θέλεις να χτίσεις μια καριέρα ή να εξελιχθείς;
Θέλεις να γίνεις και εσύ μέλος της οικογένειας Philian;

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων Philian Hotels & Resorts ,με 15 ξενοδοχειακές μονάδες σε Σκιάθο και Θεσσαλονίκη ,αναζητάει δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες για την Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:
• Υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του τεχνικού εξοπλισμού και των κτιριακών υποδομών της ξενοδοχειακής μονάδας.
• Συνεχής συντήρηση του εξοπλισμού, με βάση των προτύπων λειτουργίας της μονάδας.
• Άμεση επιδιόρθωση των όποιων τεχνικών βλαβών, που πιθανώς προκύπτουν κατά λειτουργία του ξενοδοχείου.
• Επιδιόρθωση ηλεκτρολογικών προβλημάτων στο ξενοδοχείο.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
• Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Γνώσεις ηλεκτρολόγου βάσει πτυχίου
• Βασικά Αγγλικά
• Ευελιξία, υπευθυνότητα και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
• Διαθέσιμες συστάσεις εφόσον ζητηθούν.
• Άδεια αερίων

Παροχές

Παρέχονται:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με πλήρης Ασφάλιση
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας