Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
09/04/2024

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών σε κατάστημα

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η HCN είναι ο πάροχος των πιο σύγχρονων υπηρεσιών ίντερνετ οπτικών ινών, τηλεφωνίας και τηλεόρασης στην περιοχής της Θεσσαλονίκης, του Κιλκίς, της Κατερίνης και της Βέροιας.

Αναζητούμε υποψήφιο/α για εξυπηρέτηση πελατών με 8ωρη πενθήμερη απασχόληση στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Οι υπεύθυνοι για την εξυπηρέτηση είναι οι εκπρόσωποι της εταιρείας και το πρόσωπο της ομάδας μας. Ψάχνουμε για άτομα με διάθεση για εργασία, προσήλωση στους στόχους και αγάπη για το γρήγορο ίντερνετ!

Καθήκοντα:

  • Επιμέλεια της εύρυθμης λειτουργίας καθώς και της συνολικής εικόνας του καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση υπαρχόντων πελατών
  • Συμπλήρωση και υποβολή αιτήσεων
  • Υποστήριξη back office των τεχνικών εσωτερικών εγκαταστάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Microsoft Office, συγκεκριμένα Outlook, Word & Excel

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός με σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου (Ασφαλιστική κάλυψη, ένσημα, δώρα / επιδόματα)
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση από καταρτισμένα και έμπειρα στελέχη
  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Πλήρης απασχόληση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.