Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/05/2019

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, ξενοδοχείου στη Μύκονο,

αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση:

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Περιγραφή Θέσης
  • Διαχείριση παραγγελιών σε προμηθευτές.
  • Παραλαβή παραγγελιών και έλεγχος αποθεμάτων του ξενοδοχείου.
  • Παράδοση παραγγελιών και απογραφή αποθεμάτων στα επιμέρους τμήματα.
Η θέση αφορά τη σαιζόν 2019.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος λυκείου ή τεχνικής σχολής.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 (δύο) έτη σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά στον ξενοδοχειακό κλάδο.
  • Γνώση Η/Υ και ειδικά λογισμικών αποθήκης.
  • Γνώση αγγλικών.
  • Διαπραγματευτικές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας.

Παροχές

  • Μισθός.
  • Ασφάλιση.
  • Διαμονή.
  • Διατροφή.