Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/08/2020

Γραμματειακή Υποστήριξη φορέα Εκπαίδευσης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται υποψήφιος/α για την κάλυψη της θέσης Γραμματειακής Υποστήριξης φορέα του Πανεπιστημίου Αθηνών.

Αρμοδιότητες
  • Διοικητική και γραμματειακή υποστήριξη (αρχειοθέτηση και ενημέρωση φακέλων / ταμείο / αξιολόγηση και προώθηση εκκρεμοτήτων / δακτυλογράφηση / διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου / τηλεφωνικό κέντρο)
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Επίλυση προβλημάτων (διαχείριση – διαμεσολάβηση περιστατικών / επικοινωνία με συνεργάτες και διασυνδεόμενους φορείς / διεκπεραίωση γραφειοκρατικών ζητημάτων και συντονισμός των απαιτούμενων εργασιών προς τον Ε.Λ.Κ.Ε., τον φορέα οικονομικής διαχείρισης)
  • Πρακτική οργάνωση, ως προς τη διεξαγωγή εγκεκριμένου προγράμματος ΕΣΠΑ, ερευνητικού περιεχομένου, με στατιστική μελέτη ορισμένου δείγματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή αντίστοιχου ιδρύματος εξωτερικού
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστο χειρισμό Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας