Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/03/2024

Mystery Shopper (Ορισμένου Χρόνου) (Έδρα Καστοριά, Κατερίνη, Κιλκίς, Γιαννιτσά)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό κορυφαίας εταιρίας στον τομέα της τεχνολογίας, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Mystery Shopper (Ορισμένου Χρόνου)
(Έδρα Καστοριά, Κατερίνη, Κιλκίς, Γιαννιτσά)

Περιγραφή Θέσης:
Οι επιλεγμένοι υποψήφιοι θα αναλάβουν την ενημέρωση συστήματος αναφορικά με τα προϊόντα της εταιρίας.
Ως Mystery Shopper, θα παίξετε καθοριστικό ρόλο στη βοήθεια των πελατών μας να βελτιώσουν την εμπειρία τους παρέχοντας πολύτιμα στοιχεία και ανατροφοδότηση για διάφορες επιχειρήσεις λιανικής σε ολόκληρη την Ελλάδα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου/ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Εξοικείωση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες & πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Eκπαίδευση
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας