Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2024

Χειριστής μηχανημάτων παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία CALCIT αναζητά χειριστή μηχανημάτων για το συγκρότημα θραύσης μαρμαρόσκονης στο εργοστάσιο της στη Μάνδρα Αττικής.

Αρμοδιότητες:
  • Τροφοδοσία μηχανών με πρώτη ύλη και εποπτεία ορθής λειτουργίας μηχανών παραγωγής
  • Συμμετοχή στην επίλυση τεχνικών θεμάτων που τυχόν προκύπτουν καθώς και σε προληπτικές συντηρήσεις
  • Εκτέλεση καθημερινού προγράμματος παραγωγής, καθώς και του πλάνου καθαρισμού και συντήρησης των μηχανών
  • Εφαρμογή, παρακολούθηση και έλεγχος των εντολών παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική μονάδα θα συνεκτιμηθεί (όχι απαραίτητη)
  • Διάθεση για την απόκτηση σε βάθος γνώσης της λειτουργίας των μηχανών παραγωγής
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία, συνεργασία και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Πρόσθετα κίνητρα ανάλογα της εμπειρίας και των ικανοτήτων
  • Προοπτική εξέλιξης