Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Παιδαγωγός

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη 12º ΧΛΜ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΎ - ΣΆΡΤΗΣ, ΣΙΘΩΝΙΑ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Akti Oneirou Luxury Camping στην Χαλκιδική επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2024 Παιδαγωγούς/Νηπιαγωγούς για πλήρη απασχόληση  για το KIDS CLUB.

Καθήκοντα :

  • Εξασφάλιση ότι οι διαμένοντες και τα παιδιά τους επωφελούνται από το υψηλότερο επίπεδο φροντίδας & απασχόλησης
  • Παροχή ασφαλών και διασκεδαστικών υπηρεσιών στα παιδιά
  • Διευθέτηση του καθημερινού προγράμματος δραστηριοτήτων του Kids Club
  • Αλληλεπίδραση με τα παιδιά με θετικό και κατάλληλο τρόπο ανάλογα την ηλικία τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ανθρωπιστικών σπουδών με κατάρτιση στις παιδαγωγικές επιστήμες (βρεφονηπιοκόμοι, παιδαγωγοί προσχολικής και σχολικής ηλικίας, ειδικοί παιδαγωγοί κ.ά.)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας – επιθυμητή δεύτερη ξένη γλώσσα
  • Εμπειρία στον τομέα φύλαξης και δημιουργικής απασχόλησης παιδιών
  • Αγάπη και ενθουσιασμό για τα παιδιά
  • Πνεύμα ομαδικότητας, συνεργασία και ευγένεια
  • Εργατικότητα και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ασφάλιση
  • Διαμονή και διατροφή