Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/05/2021

Υπεύθυνος Υποδοχής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ξενοδοχείο στα Κουφονήσια επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Υποδοχής για τη σεζόν 2021.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση ηλεκτρονικού συστήματος κρατήσεων
  • Check-in, Check-out
  • Διεκπεραίωση προσφορών και αιτημάτων μέσω τηλεφώνου και e-mail
  • Συντονισμός housekeeping

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 3+ χρόνια
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής και ιταλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση Η/Υ και γνώσεις λογισμικών υποδοχής
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία
  • Εχεμύθεια, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων και επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστική αμοιβή
  • Διαμονή με συγκατοίκηση, πλήρης διατροφή
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα συνέχισης συνεργασίας και πέραν της σεζόν