Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/03/2024

Μάγειρας / Μαγείρισσα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ

To εστιατόριο Barbouni στη Κω αναζητεί συνεργάτες για τη κουζίνα: ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α, Β, Γ

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία συνταγών, σύμφωνα με το μενού και τις οδηγίες του Σεφ
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων, έγκαιρη χρήση προϊόντων και εκτέλεση παραγγελιών
  • Βελτιστοποίηση διαδικασίας μαγειρέματος με προσοχή στην ταχύτητα και την ποιότητα
  • Συνεχής εφαρμογή προτύπων υγιεινής και ασφάλειας
  • Συνεργασία με ομάδα κουζίνας, διατηρώντας ένα ομαλό και φιλικό κλίμα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιασμός, επαγγελματισμός και όρεξη για μάθηση και εξέλιξη σε μια αναπτυσσόμενη ομάδα
  • Ικανότητα παροχής υψηλής ποιότητας υπηρεσιών σε ένα πολυτελές περιβάλλον
  • Αντίστοιχη εμπειρία σε εστιατόριο
  • Πτυχίο/δίπλωμα σχολής μαγειρικής
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαχείρισης ομάδας

Παροχές

  • Υψηλές απολαβές
  • Διαμονή κοντά στην εργασία, δωρεάν διατροφή στο εστιατόριο.
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Εποχιακή απασχόληση (Απρίλιος 24 - τέλη Οκτωβρίου 24)