Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
03/05/2024

Πωλητές/ Πωλήτριες Καταστημάτων (Part Time)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία Berson Αφοι Κ. Σαραφίδη Α.Ε.Β.Ε. κορυφαίος προμηθευτής ποιοτικών αυτόματων μηχανών καφέ esspreso και ηλεκτρικών συσκευών οικιακής χρήσης, αναζητά έναν παθιασμένο και επικοινωνιακό πωλητή/τρια για την προώθηση των προϊόντων μας στα Βόρεια και στα Νότια Προάστια Αττικής. Αν είσαι ο άνθρωπος που ψάχνουμε και έχεις αγάπη για την πώληση θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση και πώληση αυτόματων μηχανών καφέ espresso και ηλεκτρικών συσκευών σε καταστήματα μας και πελατών μας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και μεταδοτικότητα
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εργασία μερικής απασχόληση Πέμπτη έως Σάββατο (Part Time)

Παροχές

  • Ευκαιρίες Ανάπτυξης και προαγωγής
  • Ενθαρρυντικό πακέτο αποδοχών και bonus
  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.