Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/05/2023

ΑΝΕΙΔΕΙΚΕΥΤΟΙ ΒΟΗΘΟΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΥ

Εστίαση

Πόλη ΕΛΟΥΝΤΑ - ΑΝΑΛΗΨΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΡΕΘΥΜΝΟ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Inglobe για λογαριασμό 4* & 5* ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ στην Κρητη ζητά υποψηφίους/ες για την κάλυψη της θέσης:

                                                                   Ανειδίκευτου Βοηθού Σερβιτόρου

Καθήκοντα Βοηθού Σερβιτόρου:

• Στρώσιμο και ετοιμασία τραπεζιού
• Τοποθέτηση του σερβίτσιου (ποτήρια, πιρούνια, μαχαίρια) στο τραπέζι
• Σερβίρισμα ψωμιού και ποτών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

• Ηλικία από 18 έως 40 ετών
• Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
• Προθυμότητα και ευγένεια
• Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση

Παροχές

Παροχές:

• Μισθός: 900€ χωρις εμπειρια
• Μισθός: 1000,00€ με εμπειρια  Ο μισθός πάντοτε είναι διαπραγματεύσιμος ανάλογα εμπειρίας και προσόντων
• 8 ωρη εργασία
6 ημερες
1 ρεπο την εβδομαδα
• Παρέχεται διαμονή
• Παρέχεται διατροφή
• Ασφάλιση
Επίδομα αδείας
δέκατος τρίτος μισθός αναλογικά στα δεδουλευμένα
• Ότι προβλέπει η Ελληνική Νομοθεσία