Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2024

Υπάλληλος Ενοικίασης Αυτοκινήτων - Rental Sales Agent

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ | ΚΕΡΚΥΡΑ

Η SKG Rent A Car αναζητά προσωπικό για τον Σταθμό Κέρκυρας Υπάλληλο Ενοικίασης Αυτοκινήτων.

Αρμοδιότητες:
  • Παροχή καλύτερης δυνατής εξυπηρέτησης πελατών με στόχο την βέλτιστη εμπειρία ενοικίασης και την δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Μεταφορά των πελατών από και προς το αεροδρόμιο, καθώς επίσης και διεξαγωγή παραδόσεων - παραλαβών ανάλογα με το ημερήσιο πρόγραμμα
  • Προετοιμασία των αυτοκινήτων προς παράδοση
  • Ενεργή συμμετοχή στη λειτουργία του σταθμού και παροχή προτάσεων για βελτίωση της απόδοσης
  • Παρακολούθηση και επίλυση παραπόνων σε συνεργασία με τα κεντρικά γραφεία της εταιρείας, αποσκοπώντας πάντοτε στην καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των πελατών του δικτύου της εταιρείας SKG Rent A Car

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας, δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν. Γνώση Η/Υ, Microsoft Office
  • Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες (κυλιόμενα ωράρια)
  • Προτεραιότητα ως προς την εξυπηρέτηση πελατών, τηρουμένων πάντοτε των όρων ενοικίασης της εταιρείας SKG Rent A car.
  • Διαπροσωπικές σχέσεις
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στο χώρο των ενοικιάσεων αυτοκινήτων
  • Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή (κατόπιν συνεννόησης)
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας