Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/06/2022

Team Leader / Recruiter

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Κeller Williams One, μέλος του μεγαλύτερου και ταχέως αναπτυσσόμενου δικτύου παγκοσμίως της Keller Williams Realty, αναζητεί να προσλάβει Team Leader/ Recruiter για να αναπτύξει και να ηγηθεί μιας από τις πιο εδραιωμένες και υψηλού επιπέδου εταιρείες του χώρου πανελληνίως.

Περιγραφή θέσης:
• Ανάπτυξη στρατηγικής προσέλκυσης νέων συνεργατών
• Επικοινωνία με υποψήφιους συνεργάτες.
• Προετοιμασία και υλοποίηση εταιρικών παρουσιάσεων σε υποψήφιους συνεργάτες.
• Υποστήριξη - Καθοδήγηση υφιστάμενων συνεργατών, αναφορικά με την εκπλήρωση των στόχων παραγωγικότητας τους.
• Συμμετοχή σε λοιπές διαδικασίες ανθρώπινου δυναμικού
• Δημιουργία και διαχείριση αγγελιών εργασίας.
• Διοργάνωση «Ημερών Καριέρας».

Απαραίτητα Προσόντα

• Τίτλος Σπουδών ΑΕΙ / ΤΕΙ
• Προϋπηρεσία στις πωλήσεις.
• Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office, email, internet, social media).
• Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας.
• Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες.
• Ομαδικό πνεύμα.
• Δεξιότητες ανάπτυξης καριέρας και εκπαίδευσης.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών - Σταθερός μισθός και bonus
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Περιβάλλον πολυεθνικής εταιρείας
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία