Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

ERP Consultant

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η abc IT, ψάχνει, στέλεχος για την κάλυψη της θέσης του ERP Consultant, στην Αττική.

H abc IT εξειδικεύεται στην παροχή υπηρεσιών και προϊόντων υποδομής IT, ασφάλειας δικτύων και ολοκληρωμένων λύσεων λογισμικού, έχει χρόνια εμπειρία στον χώρο και είναι Platinum Partner της Epsilonnet.

Αρμοδιότητες:
Υποστήριξη Εμπορικών Θεμάτων των πελατών
Σχεδιασμός και Υλοποίηση Παραμετροποίησης του PYLON Commercial ERP
Διασύνδεση Πελατών με το λογιστικό τους γραφείο και παροχή υποστήριξης
Υποστήριξη των Εγκαταστάσεων του πελάτη, on-site και remote

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:
Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Συμβουλευτικής Συστημάτων/Μηχανογράφησης ERP
Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Οικονομικής Διοίκησης Επιχειρήσεων/ Λογιστικής/Χρηματοοικονομικής
Καλήκατανόηση του προγράμματος PYLON Commercial, Galaxy Enterprise Suite
Πελατοκεντρική αντίληψη.
Άριστες γνώσεις Η/Υ- εφαρμογών Office – Ms Excel
Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
Ομαδικότητα και συνεργασία
Δίπλωμα ΙΧ και δυνατότητα μετακίνησης στο γραφείο του πελάτη

Παροχές

Παροχές
Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
Κάλυψη εξόδων μετακίνησης ΙΧ κι εξόδων συντήρησης
Σύγχρονο και νεανικό περιβάλλον εργασίας
Δυνατότητα εξέλιξης
Σταθερό ωράριο