Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/9/2022

Υπάλληλος Υποδοχής - Reception

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρία Polis Hammam-Polis Loutron αναζητά Υπάλληλο υποδοχής για το κεντρικό κατάστημα της στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης.

Θέση πλήρους εξαήμερης απασχόλησης (για κάλυψη πρωινής βάρδιας κάποιων ημερών και κάποιων άλλων ημερών για κάλυψη απογευματινής βάρδιας)

Αρμοδιότητες:
  • Παροχή τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών και παροχή εξυπηρέτησης πελατών στο κατάστημα.
  • Διαχείριση ραντεβού.
  • Διαχείριση των λειτουργιών της επιχείρησης
  • Τακτοποίηση των περιοχών εργασίας..
  • Σωστή χρήση των διαδικασιών.
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση των πελατών.
  • Επίτευξη στόχων.
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τη διοίκηση και τον/την υπεύθυνο/η καταστήματος
  • Επίβλεψη των καθημερινών λειτουργιών της επιχείρησης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ:
  • Απόφοιτη/ος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας (άριστη χρήση γραπτού και προφορικού λόγου).
  • Συνέπεια, ευγένεια, ομαδικό πνεύμα.
  • Επαγγελματική εμφάνιση.
  • Άριστη χρήση γραπτού και προφορικού λόγου
  • Άριστο επίπεδο χρήσης MS Office
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει :
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ασφαλιστική κάλυψη.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Σταθερό, φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
  • Διαρκής εκπαίδευση σε μια από τις πιο σύγχρονες και εξελισσόμενες επιχειρήσεις.