Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Χειριστής Ανυψωτικού Μηχανήματος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Διαθέτεις άδεια Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος και αναζητάς εργασία μόνιμης απασχόλησης με ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών; Θα ήθελες να γίνεις μέλος εταιρίας που κατέχει ηγετική θέση στο χώρο των logistics;

Αν "ναι", τότε κάνε την αίτηση σου τώρα!

Ως Χειριστής Ανυψωτικού οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων και υλικών συσκευασίας
  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών και διασφάλιση της ορθότητας αυτών
  • Οργάνωση και Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας
  • Τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Μοναδικό απαραίτητο προσόν για τη θέση Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος είναι να διαθέτεις:
  • Άδεια χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον/ στην Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος :
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Σύμβαση αορίστου
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες κάλεσε στο +30 6942980190 και μπορείς να ζητήσεις την Κωνσταντίνα Μαμάη.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Please note that for transparency and equity reasons, only those applications made online via our site will be assessed. After the screening of all the CVs received, we will only contact the candidates who meet the requirements of the job to arrange an interview. ​ All applications are considered strictly confidential.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.