Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
1/4/2024

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙA | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Αναζητούμε τον νέο μας συνεργάτη, για τον για το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών.

Περιοχή: Καλαμαριά.

Αρμοδιότητες:
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες, παροχή συμβουλών και επίλυση προβλημάτων.
  • Διαχείριση ερωτημάτων πελατών μέσω τηλεφώνου, Email και Social Media
  • Διαχείριση παραπόνων πελατών
  • Παροχή έγκυρης και αξιόπιστης πληροφόρησης στους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η σχολής με κατεύθυνση Υγείας, Διατροφής ή Ομορφιάς
  • Επαγγελματική εμπειρία σε τμήμα Customer Care λιανικής πώλησης
  • Εξοικείωση στη χρήση Emails και Social Media
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Διάθεση και πάθος για συνεχή επαγγελματική εξέλιξη
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου σε συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Εργασία σε δυναμικό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση για απόκτηση νέων δεξιοτήτων
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.