Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
1/4/2024

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Στην Υπερσύγχρονη Κλινική Πλαστικής Χειρουργικής THE ANTIAGERS αναζητούμε για τα ιατρεία μας συνεργάτη/συνεργάτιδα με σκοπό τη μόνιμη απασχόληση για την παρακάτω θέση: Υπεύθυνος/η Ιατρών & Πελατών - Front Sale Associate.

Κύριες Δεξιότητες:

• Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
• Ικανότητα ανάπτυξης πνεύματος ομαδικής συνεργασίας
• Εχεμύθεια και διακριτικότητα
• Γνώση Αγγλικών
• Γνώση MS Office
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε διαχείριση Ιατρών, Πελατών, Γραμματεία

    Απαραίτητα Προσόντα

    Κύριες Αρμοδιότητες:

    • Υποδοχή και Εξυπηρέτηση πελατών
    • Διαχείριση Ιατρικών Ραντεβού
    • Οργάνωση Ιατρείου και Χειρουργείων
    • Τηλεφωνική Επικοινωνία και Παροχή πληροφορίων
    • Διακίνηση της ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
    • Διαχείρηση Ιατρων και πελατών

    Παροχές

    • Πολύ ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και άριστες συνθήκες εργασίας (πενθήμερη εργασία)

    *Αποστολή Βιογραφικού με φωτογραφία.

    Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

    Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.