Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/02/2023

Εξυπηρέτηση και Διακράτηση Πελατών σε εταιρεία Ηλεκτρικής Ενέργειας/Φυσικού Αερίου

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Contact Center, μέλος του Ομίλου ICAP Outsourcing Solutions , με ηγετική θέση στον τομέα της Εξυπηρέτησης Πελατών, αναζητά υποψηφίους για τη θέση του συμβούλου διακράτησης υφισταμένου πελατολογίου μέσω κλήσεων σε 8ωρη ή 6ωρη απασχόληση στη Καλλιθέα.

Αρμοδιότητες:
  • Επικοινωνία με υφιστάμενο πελατολόγιο με στόχο την διακράτηση
  • Διακράτηση και ανανέωση της πελατειακής σχέσης
  • Καταχώρηση στοιχείων και αιτημάτων πελατών
  • Διαχείριση παραπόνων
  • Αναζήτηση νέου πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ή Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Πνεύμα ομαδικότητα

Παροχές

  • Full time/Part time – Μόνιμη απασχόληση (Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Βonus παραγωγικότητας
  • Πρόγραμμα εργασίας σε βάρδιες
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα μεγάλο διεθνή οργανισμό
  • Εύκολη πρόσβαση στο χώρο με τα μέσα μαζικής μεταφοράς