Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/06/2020

Γραφίστας - Web Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Γνωστός όμιλος, με ηγετική θέση στην αγορά, αναζητά νέο και φιλόδοξο συνεργάτη που θα απασχοληθεί ως:

ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ – WEB DESIGNER
Αρμοδιότητες/Περιγραφή Θέσης:
  • Δημιουργία και σχεδίαση του εταιρικού επικοινωνιακού υλικού online και offline (promo campaigns, web banners, banners καταστημάτων, newsletters, φυλλάδια, έντυπα)
  • Διαχείριση και παρακολούθηση γραφιστικών εργασιών
  • Έρευνα και ενημέρωση για τις εξελίξεις στον αντίστοιχο χώρο
  • Συνεργασία με όλα τα τμήματα (εμπορικό τμήμα, τμήμα marketing, δίκτυο καταστημάτων)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο γραφιστικής (ΙΕΚ-ΤΕΙ)
  • Απαραίτητη γνώση προγραμμάτων : Photoshop & Illustrator
  • Εμπειρία wed design & γνώσεις social media
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώσεις MS office
  • Δημιουργικό πνεύμα, άνεση στην επικοινωνία, δυναμική προσωπικότητα, ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψηφίους

Παροχές

Ο Όμιλος προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας