Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2024

Sales Team Leader | ΑΘΗΝΑ

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΛΙΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία iCall, ως επίσημος εμπορικός συνεργάτης της Vodafone, δραστηριοποιείται στο χώρο των τηλεπικοινωνίων τα τελευταία 13 χρόνια, σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, με μεγάλη επιτυχία και σημαντικές συνεργασίες με πολυεθνικές εταιρείες οι οποίες ξεχωρίζουν στο χώρο της επικοινωνίας και της τεχνολογίας.

Υπάρχει θέση στην ομάδα μας και για εσένα!!

Αναζητούμε τον νέο Sales Team Leader ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργία και την καθοδήγηση της ομάδας τηλεφωνικών πωλήσεων κινητής και σταθερής τηλεφωνίας σε νέο πελατολόγιο.

Αρμοδιότητες:

  • Καθοδήγηση και παρακολούθηση των εργασιών της ομάδας με σκοπό την επίτευξη ατομικών και ομαδικών στόχων.
  • Έλεγχος και διασφάλιση της ποιότητας των κλήσεων.
  • Διεξαγωγή ατομικών και ομαδικών εκπαιδευτικών προγραμμάτων με σκοπό την ενίσχυση της ομάδας.
  • Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την παρακολούθηση και συλλογή στατιστικών δεδομένων.
  • Δημιουργία αναφορών προς την ανώτερη Διοίκηση.

Απαραίτητα Προσόντα

Είσαι ο ιδανικός υποψήφιος εάν έχεις:

  • Επικοινωνιακές & Διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Στοχοπροσήλωση.
  • Ανθρωποκεντρική διαχείριση πελατών και παρακίνηση ομάδας.
  • Άριστη χρήση Η/Υ (Excel, δημιουργία Reports).
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα συνεκτιμηθεί.

Παροχές

Είμαστε οι ιδανικοί για εσένα διότι προσφέρουμε:
  • Σταθερές αποδοχές .
  • Μηνιαίο Bonus παραγωγικότητας.
  • Σταθερό ωράριο εργασίας πενθήμερο 8ωρο (όχι βάρδιες).
  • Αξιοπιστία και συνέπεια στις πληρωμές.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου από την 1η ημέρα.
  • Υπαλληλικές εκπτώσεις σε κινητή και σταθερή τηλεφωνία.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον σε μοντέρνες και σύγχρονες εγκαταστάσεις.
  • Εκδηλώσεις και δράσεις εταιρικής υπευθυνότητας.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε δυναμικά αναπτυσσόμενο οργανισμό.