Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2024

Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών e-shop

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H BEAUTY VELONAS, με έδρα την καρδιά της Θεσσαλονίκης, αναζητά υπάλληλο γραφείου για την εξυπηρέτηση πελατών των ηλεκτρονικών καταστημάτων της, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης της σε Ελλάδα, Κύπρο & Βουλγαρία.

Βασικές Αρμοδιότητες θέσης
  • Καθημερινή τηλεφωνική και γραπτή εξυπηρέτηση πελατών
  • Αποτελεσματική διαχείριση παραπόνων πελατών
  • Παρακολούθηση δεμάτων και διευθέτηση προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο ετών (2) σε αντίστοιχη θέση σε εταιρεία ταχυμεταφορών
  • Ευχέρεια προφορικού και γραπτού λόγου
  • Problem solving
  • Πολύ καλή χρήση E-mail και MS Office
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Προσωπικές Δεξιότητες

  • Ενθουσιασμός & άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δημιουργική σκέψη, άριστη ικανότητα διαχείρισης υποθέσεων και επίλυσης προβλημάτων
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση και multitasking

Παροχές

Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Πενθήμερη εργασία Δευτέρα - Παρασκευή 09:00-17:00

Θα επικοινωνήσουμε μόνο με βιογραφικά που διαθέτουν τα παραπάνω προσόντα.