Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Χειριστής Γερανογέφυρας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία στον κατασκευαστικό και βιομηχανικό κλάδο αναζητά έμπειρους και αξιόπιστους χειριστές γερανογέφυρας για να ενταχθούν στην ομάδα της.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Χειρισμός γερανογέφυρας για μεταφορά και τοποθέτηση εμπορευμάτων, υλικών και εξοπλισμού
  • Τήρηση όλων των απαιτούμενων πρωτοκόλλων ασφαλείας και προδιαγραφών
  • Πραγματοποίηση επιθεωρήσεων συντήρησης στη γερανογέφυρα και αναφορά οποιασδήποτε βλάβης ή προβλήματος
  • Συνεργασία με άλλα μέλη της ομάδας για την εκτέλεση εργασιών σε έργα και έργα κατασκευής

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία ως χειριστής γερανογέφυρας για τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Γνώση και εμπειρία στην ασφαλή και αποτελεσματική χρήση γερανογέφυρας
  • Ικανότητα να ακολουθείτε οδηγίες με ακρίβεια
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα εργασίας σε πρωινές και απογευματινές βάρδιες

Παροχές

Τι προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Αρχικός μισθός βάσει εμπειρίας 1300€ καθαρά
  • Δυνατότητες Εξέλιξης
  • Πλήρη Απασχόληση
  • Συμβόλαιο Αορίστου χρόνου

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.