Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/2/2021

Στέλεχος Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Είμαστε μία ταχύτατα αναπτυσσόμενη εμπορική επιχείρηση, με έντονη εισαγωγική και εξαγωγική δράση. Εξυπηρετούμε περισσότερους από 300,000 πελάτες στην Ελλάδα και πολλούς ακόμα στο εξωτερικό μέσα από τα δίκτυα πωλήσεων B2B και B2C.

Το κεφάλαιο μας είναι οι άνθρωποι. Συνεργαζόμαστε με τους καλύτερους. Γνωρίζουμε ότι το σπουδαιότερο προσόν για τα στελέχη μας είναι η ικανότητά τους να προσαρμόζονται στις αλλαγές.

Αναζητούμε έναν ενθουσιώδη και ικανό επαγγελματία για να γίνει το νέο μέλος της ομάδας μας και να στελεχώσει την παρακάτω θέση:

Αρμοδιότητες:
Η θέση αφορά την προώθηση και την ανάπτυξη της εικόνας της εταιρείας και ειδικότερα:

  • Διαμόρφωση, Υλοποίηση και παρακολούθηση του Marketing Plan
  • Γνώση των επικρατουσών αντιλήψεων και τάσεων της αγοράς
  • Έρευνα αγοράς / ανταγωνισμού.
  • Συντήρηση εταιρικού site - Συγγραφή και δημοσίευση ηλεκτρονικού περιεχομένου στον ιστότοπο της εταιρίας και στους λογαριασμούς κοινωνικών μέσων.
  • Δημιουργία εταιρικής ταυτότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης στο Marketing
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση υπολογιστών
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Σταθερός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης μέσα σε μία ταχύτατα αναπτυσσόμενη επιχείρηση
  • Συνεχής ανάπτυξη και εκπαίδευση