Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/9/2020

Ταμίας - Πωλητής/τρια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία διακίνησης αλκοολούχων ποτών και αναψυκτικών αναζητά στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης να εντάξει στο δυναμικό της Ταμία - Πωλητή/τρια για μία από τις κάβες της στη Θεσσαλονίκη.

Κύριες αρμοδιότητες:

  •  Σωστή διαχείριση του ταμείου
  •  Εξυπηρέτηση Πελατών
  •  Τακτοποίηση του καταστήματος και γέμισμα των ραφιών
  •  Καταχώρηση αγορών

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απόφοιτος-η ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ (Επιθυμητό)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητό)
  •  Καλή γνώση Αγγλικών και χρήσης H/Y
  •  Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  •  Σωστός προγραμματισμός προτεραιοτήτων, ιδιαιτέρως υπό συνθήκες πίεσης
  •  Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  •  Αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  •  Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  •  Συνεχής εκπαίδευση και επιμόρφωση