Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Αποθηκάριος - Εργάτης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Εργάτης - Αποθηκάριος από Τεχνικό Πολυκατάστημα, με πολυετή παρουσία στο χώρο και αξιόπιστο εργασιακό περιβάλλον, στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, περιοχή Κάτω Σχολαρίου.

Πρόκειται για θέση πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:
  • Οργάνωση αποθήκης
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Συνεργασία με συναδέλφους
  • Έλεγχος προϊόντων με σκοπό την ενημέρωση του αποθέματος και την δημιουργία παραγγελιών
  • Φόρτωση, εκφόρτωση και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία παραγγελιών με σκοπό την αποστολή τους σε πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση εργασίας
  • Ύπαρξη μεταφορικού μέσου
  • Θα προτιμηθούν κάτοικοι Ανατολικής Θεσσαλονίκης
  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια
  • Ευγένεια
  • Εργατικότητα
  • Ικανότητα οργάνωσης
  • Διάθεση για εργασία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.