Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/06/2017

Digital Marketing Manager

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας με έδρα στον Άγιο Αθανάσιο Θεσσαλονίκης ζητά για θέση πλήρους απασχόλησης Digital Marketing Manager.

Διαθέτουμε ιδιόκτητες εγκαταστάσεις 1500 τετραγωνικών μέτρων οι οποίες φιλοξενούν τον υψηλής αισθητικής εκθεσιακό μας χώρο και το σημείο λιανικής πώλησης αλλά και τους χώρους παραγωγής, αποθήκευσης και διανομής.

Αρμοδιότητες Digital Manager
Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας στο Διαδίκτυο
- Δημιουργία και έλεγχος διαφημίσεων στην Google (Adwords)
- Δημιουργία και έλεγχος διαφημίσεων στο Facebook
- Ενασχόληση με το SEO της Σελίδας της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

- Απαραίτητη καλή γνώση των εργαλείων διαφήμισης της Google (Adwords)

- Απαραίτητη καλή γνώση των εργαλείων διαφήμισης του Facebook

- Καλή γνώση SEO (Search Engine Optimization)

- Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές

- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών