Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/9/2022

Corporate Travel Consultants – Εταιρικούς ταξιδιωτικούς συμβούλους

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το Figame.com, η γρηγορότερα αναπτυσσόμενη ταξιδιωτική εταιρεία στον χώρο του εταιρικού ταξιδιού στην Ελλάδα, και partner της Reed and Mackay σε Ελλάδα και Κύπρο, αναζητά νέες και νέους για το τμήμα των ταξιδιωτικών συμβούλων μας. Ο εργασιακός ρόλος αφορά θέση του corporate travel consultant για την ελληνική και την ευρωπαϊκή αγορά.

Το Figame.com εξαπλώνεται και εκτός Ελλάδας, κερδίζοντας εταιρικούς πελάτες σε όλο τον κόσμο. Για την ανάπτυξη αυτή, χρειαζόμαστε νέους με όραμα, ήθος και πάθος για δουλειά, με φιλοδοξία να αποτελέσουν μέρος μιας εταιρείας με μεγάλους παγκόσμιους στόχους και γρήγορη εξέλιξη.

Αρμοδιότητες:

  • Επαφή με εταιρικούς πελάτες
  • Διαχείριση εταιρικών λογαριασμών (corporate account management)
  • Travel consulting
  • Δημιουργία και διατήρηση άριστων σχέσεων με εταιρικούς πελάτες
  • After sales support
  • Στόχους κερδοφορίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πτυχίο

Παροχές

  • Προσφέρουμε πολύ ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον και μοντέρνα διαφορετικό προσανατολισμό, στον τρόπο λειτουργίας των ταξιδιωτικών οργανισμών και των εταιρειών γενικότερα στην χώρα μας

Πιστεύουμε στα στελέχη μας. Χρειαζόμαστε νέα άτομα με αντίστοιχο προσανατολισμό, για την στελέχωση του μοντέλου ανάπτυξής μας.