Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
6/5/2024

Υπεύθυνος αποθήκης - logistics

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΡΩΝ | ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία AGROTOPOS << ΟΡΥΖΟΜΥΛΟΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Α.Ε >> η οποία δραστηριοποιείται στην επεξεργασία και τυποποίηση ρυζιών , οσπρίων  , με έδρα την Αναγέννηση Σερρών , επιθυμεί να εντάξει άμεσα στο δυναμικό της για πλήρη απασχόληση στην Αποθήκη της .

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΡΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ  ΑΠΟΘΗΚΗΣ   ΕΤΟΙΜΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

Ο υπεύθυνος  αποθήκης έχει την ευθύνη παρακολούθησης και υλοποίησης σωστά και έγκαιρα όλων των αποθηκευτικών εργασιών. Λειτουργεί καθημερινά σε άμεση συνεργασία με το Τμήμα παραγωγής και πωλήσεων της Εταιρίας.

Αρμοδιότητες της θέσης αποτελούν:

  • Οργάνωση και διαχείριση παραγγελιών και δρομολογίων
  • Παρακολούθηση και  οργάνωση λοιπών εργασιών εντός Αποθήκης (φόρτωση-εκφόρτωση, παραλαβή αποθέματος, διαχείριση επιστροφών, διενέργεια απογραφών)
  • Τακτοποίηση Αποθήκης
  • Συμμόρφωση με τις διαδικασίες, που αφορούν την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών και την ασφάλεια της πληροφορίας
  • Κατάλληλη χρήση του εξοπλισμού και των μέσων, που απαιτούνται για την εκτέλεση της εργασίας του
  • Ενημέρωση υπευθύνου σε περίπτωση εντοπισμού προβλήματος/διορθωτικών ενεργειών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΛΥΚΕΙΟΥ/ΙΕΚ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία 2-5 έτη
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Κάτοχος ΙΧ αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Εργασία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση & επιμόρφωση
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.