Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2024

Υπάλληλος γραφείου με αρμοδιότητες διαχείρισης αποθήκης και διακίνησης αποθεμάτων

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εμπορική Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο υγείας ζητεί Υπάλληλο Γραφείου  με αρμοδιότητες διαχείρισης αποθήκης και διακίνησης αποθεμάτων

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικές Αρμοδιότητες
  • Τήρηση των λογιστικών διαδικασιών Αποθήκης, εισαγωγών & διακινήσεων
  • Έκδοση σχετικών παραστατικών διακινήσεων
  • Συνεργασία με το εμπορικό τμήμα & την αποθήκη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις Λογιστικής και Αποθήκης
  • Καλή γνώση διαχείρισης ERP συστήματος, επιθυμητή εμπειρία SOFTONE
  • Υψηλή ευχέρεια στη χρήση εφαρμογών MS OFFICE
  • Απόφοιτος Οικονομικής Κατεύθυνσης ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Πολύ καλό επίπεδο Αγγλικών
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και ιεράρχησης προτεραιοτήτων
  • Προσαρμοστικότητα και υψηλή αντίληψη στο αντικείμενο εργασίας
  • Οργανωτικότητα, κοινωνικότητα και πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός ανάλογος των προσόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης