Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Promoter (Athens)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή

ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ

Ξεκίνησε τα πρώτα βήματα της καριέρας σου μαζί μας!

Μπες και συ στον κόσμο των πωλήσεων με την καλύτερη ομάδα προωθήσεων της West S.A.

Η West S.A. δραστηριοποιείται στο Marketing και στις Πωλήσεις από το 1994. Oι μεγαλύτερες εταιρείες στο χώρο των τροφίμων, των καλλυντικών, της τεχνολογίας και των τηλεπικοινωνιών εδώ και χρόνια μας εμπιστεύονται για την οργάνωση των προωθητικών ενεργειών τους.

Instore promo σε μεγάλες αλυσίδες S/M, καταστήματα καλλυντικών και τεχνολογίας αλλά και outdoor promo στα μεγαλύτερα events της χώρας είναι μόνο κάποιες από τις ενέργειες μας.

Έλα στην ομάδα των promoters της West και δες την καριέρα σου να απογειώνεται!

Αρμοδιότητες Ρόλου:

  • Άριστη εκπροσώπηση των μεγαλύτερων  Brands της αγοράς
  • Ενημέρωση σχετικά με τις προσφορές των προϊόντων της εταιρείας ή το λανσάρισμα νέων προϊόντων
  • Άμεση εξυπηρέτηση πελατών του καταστήματος με στόχο την κάλυψη των αναγκών τους
  • Παρουσία στα μεγαλύτερα events και εκθέσεις της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Επιθυμητή εμπειρία σε προώθηση προϊόντων
  • Ευέλικτη διαθεσιμότητα
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας
  • Ομαδικό πνεύμα και Συνέπεια
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Απόφοιτος/η Λυκείου / ΤΕΙ / ΑΕΙ

Παροχές

H WEST AE παρέχει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Μερική απασχόληση με ευέλικτα ωράρια
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Επαγγελματική εξέλιξη

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.