Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/02/2017

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης (Ημιαπασχόληση - έδρα Κατερίνη) (Κωδ. θέσης: 722/69321)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο του ασφαλιστικού κλάδου, αναζητά ένα δυναμικό άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης (Ημιαπασχόληση - έδρα Κατερίνη)

Περιγραφή Θέσης

·        Γραμματειακή υποστήριξη ασφαλιστών και διευθυντή γραφείου

·        Υποστήριξη και εκπαίδευση στη χρήση παραγωγικών εργαλείων

·        Επικοινωνία με τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας

·        Παρακoλούθηση και σύνταξη αναφορών

·        Τηλεφωνική υποστήριξη

·        Οικονομικές δραστηριότητες και συνδιαλλαγές

Απαραίτητα Προσόντα

·         Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ

·         Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά στον κλάδο των ασφαλειών

·         Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

·         Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (εφαρμογές MS-Office)

Παροχές

·       Σταθερός μισθός και ασφάλιση

·       Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον