Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/04/2024

Τεχνικός υποστήριξης συστημάτων πληροφορικής

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Από την DigiNET Ανώνυμη εταιρία πληροφορικής, με έδρα την Λάρισα, μέλος του ομίλου EPSILON NET GROUP OF COMPANIES ζητείται για άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης τεχνικός πληροφορικής για υποστήριξη πληροφοριακών συστημάτων.

Καθήκοντα - Αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση/παραμετροποίηση εμπορικών εφαρμογών-ταμειακών συστημάτων
  • Εκπαίδευση χρηστών
  • Υποστήριξη συνεργατών και πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ συναφούς ειδικότητας
  • Άνεση στην επικοινωνία με συνεργάτες/πελάτες
  • Αντίληψη και ανταπόκριση σε απαιτητικές συνθήκες
  • Επιθυμητή η εξοικείωση με περιβάλλοντα εμπορικών εφαρμογών/βάσεων δεδομένων
  • Επιθυμητή η εξοικείωση με ταμειακά/ζυγιστικά συστήματα/εξοπλισμό γραφείου
  • Επιθυμητή (όχι απαραίτητη) παραπλήσια εργασιακή εμπειρία
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας
  • Επιθυμητό δίπλωμα οδήγησης Α κατηγορίας

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δωρεάν ιδιωτική ασφάλιση
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.