Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2024

Χειριστής Μηχανών Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Θέλεις να εργαστείς σε μια μεγάλη πολυεθνική εταιρεία, στον τομέα του πλαστικού με εξαγωγική δραστηριότητα στην Ευρώπη, Αμερική και Αυστραλία ως Χειριστής Μηχανών Παραγωγής; Για την μετακίνηση των εργαζόμενων η εταιρεία παρέχει λεωφορείο.

Αν η απάντηση είναι ναι τότε, η θέση του Χειριστή Μηχανών Παραγωγής σε μία από τις μεγαλύτερες και πιο εκσυγχρονισμένες βιομηχανίες με έδρα το Κορωπί είναι για σένα!

Οι αρμοδιότητες του Χειριστή Μηχανών Παραγωγής είναι:
  • Χειρισμός των μηχανών παραγωγής
  • Διασφάλιση σωστής λειτουργίας των μηχανών παραγωγής
  • Ενημέρωση του Προϊσταμένου βάρδιας σχετικά με την απόδοση των μηχανών και αναφορά πιθανών προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Ο Χειριστής Μηχανών παραγωγής θα πρέπει να έχει:

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Εξοικείωση με την χρήση Η/Υ
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Επιθυμητή προηγούμενη εμπειρία στο χειρισμό μηχανών παραγωγής σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Ομαδικότητα
  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

Η εταιρεία για την θέση Χειριστή Μηχανών Παραγωγής παρέχει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτική μόνιμης στελέχωσης
  • Μετακίνηση με εταιρικό λεωφορείο

Ονομάζομαι Σκολή Δήμητρα οποιαδήποτε απορία σχετικά με την θέση του Χειριστή Μηχανών Παραγωγής μπορείς να με καλέσεις στο +30 6955469448.

#jobsengineering