Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/4/2020

Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων: Τεχνική Υποστήριξη

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτης της, κορυφαίας εταιρείας τηλεπικοινωνιών, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

• Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με στόχο την ολοκληρωμένη και έγκαιρη διαχείριση αιτημάτων πελατών
• Επίλυση τεχνικών αναφορών και καταγραφή των απαραίτητων πληροφοριών στο ηλεκτρονικού συστήματος
• Ενημέρωση για εκκρεμότητες υποθέσεων σε διαδικασία επίλυσης

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI με κατεύθυνση την Πληροφορική, τις Τηλεπικοινωνίες ή τον Προγραμματισμό
• Καλή χρήση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας

Παροχές

• Δυνατότητα μετακίνησης από και προς την εταιρεία με εταιρικό λεωφορείο
• Πλήρες πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και συνεχής εκπαίδευση