Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/4/2024

Υπάλληλος διαχείρισης αποθήκης & εκτέλεσης παραγγελιών e-shop

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ζητείται Υπάλληλος διαχείρισης αποθήκης & εκτέλεσης παραγγελιών e-shop σε εταιρεία με έδρα την Κατερίνη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Πρόσληψη μέσω προγράμματος ΔΥΠΑ.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση, τιμολόγηση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο e-shop
  • Picking - Packing προϊόντων
  • Παραλαβή και διαχείριση επιστροφών / αλλαγών / παραγγελιών από προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υποψήφιοι ηλικίας 25 - 30 ετών & ΕΝΕΡΓΗ ΚΑΡΤΑ ΔΥΠΑ ΜΕ 4 ΜΗΝΕΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ
  • Βασική Γνώση Αγγλικών
  • Βασικές δεξιότητες Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους υποψηφίους
  • Προϋπηρεσία σε e-shop & δίπλωμα οδήγησης θα εκτιμηθούν

Παροχές

  • Bonus επίτευξης στόχων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.