Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/10/2021

Μηχανικός Πωλήσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Αν έχεις πάθος με τις πωλήσεις και σαν μηχανικός σε ενδιαφέρει ο τομέας των αντλίών και των ηλεκτροκινητήρων, έλα να γνωρίσεις

την ομάδα μας.

Η εταιρία μας Α. Παπαδόπουλος και ΣΙΑ ΟΕ Orca pumps, έχοντας συμπληρώσει 30 χρόνια στην αγορά εμπορίας-εισαγωγής-επισκευής αντλιών και ηλεκτροκινητήρων, αναζητά μηχανικό πωλήσεων.

Υπεύθυνος: Παναγιώτης Παπαδόπουλος τηλ.6978003782

Προθεσμία υποβολής αίτησης: 17/11/2021

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο μηχανολόγου ή ηλεκτρολόγου μηχανικού .
  • Εμπειρία σε πωλήσεις σε παρόμοιο κλάδο θα εκτιμηθούν.
  • Τεχνικές γνώσεις σε αντλίες-ηλεκτροκινητήρες-υδραυλικά θα εκτιμηθούν.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας και χρήση υπολογιστών (windows, office, erp ).
  • Δυνατότητα ταξιδιών στη Βόρεια Ελλάδα, Θεσσαλία
  • Αρμοδιότητες:
  • Υπεύθυνος πωλήσεων για εμπορικά καταστήματα, βιομηχανία, τεχνικών εταιριών, εργολάβων και το δημόσιο.
  • Επικοινωνία-επίσκεψη σε υπάρχον και νέο πελατολόγιο, σύνταξη προσφορών, παρακολούθηση έργων -διαγωνισμών, εξυπηρέτηση πελατών εντός/εκτός καταστήματος.

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας, κινητό, τάμπλετ, bonus επίτευξης στόχων.