Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/3/2024

Υπάλληλος Τιμολόγησης - Διακίνησης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Vernilac που δραστηριοποιείται στον χώρο παραγωγής Βερνικιών – Χρωμάτων, ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπάλληλο στο Τμήμα Διακίνησης με έδρα στη Μάνδρα Αττικής, για πλήρη απασχόληση.

Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Παρασκευή)

Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση παραστατικών αποθήκης
  • Καταχώρηση τιμολογίων και δελτίων αποστολής
  • Υποστήριξη στο τμήμα της Παραγγελειοληψίας
  • Επαφή και επικοινωνία με πελάτες
  • Επαφή και επικοινωνία με courier / μεταφορικές
  • Διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τιμολόγησης
  • Μεθοδικότητα και οργάνωση
  • Επαγγελματισμός και ομαδικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων ERP και MS Office και excel
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας 06:00 π.μ.- 17:30 μ.μ. (χωρισμένο σε 2 βάρδιες)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.