Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/4/2024

Μηχανικός Πεδίου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Τεχνική - Κατασκευαστική εταιρία με έδρα στη Θεσσαλονίκη αναζητά Πολιτικό / Τοπογράφο μηχανικό Τ.Ε. ή Π.Ε. για πλήρη απασχόληση ως μηχανικός πεδίου, σε έργο οδικής ασφάλειας.

Καθήκοντα:

  • Καθημερινή παρακολούθηση εργασιών, παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος και τήρηση ημερολογίου έργου
  • Μέτρηση υψομέτρων, χάραξη σημείων στο έργο και Σύνταξη προμετρήσεων / επιμετρήσεων
  • Οργάνωση παραγγελιών και Καταγραφή προσκομιζόμενων υλικών στο έργο
  • Τήρηση καταστάσεων προσωπικού
  • Επικοινωνία με μηχανικούς της εταιρίας, τεχνικό προσωπικό, υπεργολάβους και δημόσιες υπηρεσίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού / Τοπογράφου Μηχανικού Τ.Ε ή Π.Ε.
  • Επάρκεια χρήσης τοπογραφικού GPS & χωροβάτη
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες

Παροχές

  • Ευχάριστο κλίμα εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης