Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/06/2017

Απογραφέας/ Καταμετρητής (Οινόφυτα) (Κωδ. θέσης: S-722/ 72667)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στον κλάδο του FMCG, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Σύμβαση Ορισμένου Χρόνου

Περιγραφή Θέσης

Ο/Η υποψήφιος/α που θα αναλάβει τη θέση θα είναι υπεύθυνος/η για την απογραφή, καταμέτρηση και αριθμητική καταχώρηση στο σύστημα ειδών όπως φιάλες, αναλώσιμα, πρώτες ύλες και ανταλλακτικά μηχανημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

·      Απόφοιτοι Λυκείου

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Ευχάριστη προσωπικότητα με όρεξη για εργασία

·      Ομαδικό πνεύμα, προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον